VÝHODY A SLEVY PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY:

Výhody mohou využívat pouze registrovaní zákazníci. Registrace je zcela zdarma a k ničemu nezavazuje.

ADR program:

  • Díky věrnostnímu programu ADR můžete získávat 20% a časem až 30% tzv. produktových bodů, za které si následně můžete vybírat produkty zdarma. V praxi to znamená, že zhruba každý 5. produkt můžete mít zdarma.
  • Jako registrovaný zákazník můžete být prostřednictvím emailu nebo SMS informováni o aktuálních promo akcích a dalších slevách. Při registraci stačí zaškrtnout příslušná okénka.

Co je to ADR?

Prémiová automatická objednávka je nejjednodušší způsob, jakým můžete obdržet své oblíbené produkty a udržet si svoji bodovou hodnotu a kvalifikaci. Každý měsíc jsou vámi vybrané produkty pro vás pohodlně dodány v den, který si sami vyberete. Skvělé výhody objednávky ADR:

  • Produkt je každý měsíc dodán přímo k vám domů

  • Větší flexibilita

  • Správa vašeho účtu online 24 hodin denně

  • Získejte body za produkt na základě 20 % z celkového PSV objednávky

  • Produktové body se zvýší na 30 % po 12 dodávkách v rámci programu

  • Měsíčně můžete získat až 75 produktových bodů

Jak na to?

Pro vstup a využívání programu ADR je potřeba v objednávce překročit minimální hranici 50 bodů. (Každý produkt má svoji vlastní bodovou hodnotu, která se zobrazuje v košíku jako položka PSV).

Například: nakupte minimálně 7 ks bělící zubní pasty AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste (PSV za 1 ks = 8,08 bodu). Zadejte „přidat do nového ADR“ a pokračujte v nákupu. (V objednávce mohou být různé produkty).

Produktové body se načítají další měsíc po objednávce a po načtení je lze vyměnit za nějaký produkt. Např. když si v září objednáte 7 past (=56,56 bodů), v říjnu se načte 20% z této bodové hodnoty, tedy 11 produktových bodů, za které v říjnu můžete vybrat např. 1 pastu zdarma.

Produktové body se sčítají s každou další objednávkou a vymažou se po 7 měsících neaktivity.

Více o věrnostním programu ADR.

  • Pro využívání věrnostního programu ADR je nutné se nejdříve zaregistrovat. Po registraci se přihlašte zde do eshopu a pak pokračujte k nákupu.

Tip pro používání ADR objednávky

Pokud chcete využívat výhod ADR objednávky, ale nechcete, aby se objednávka i platba opakovala každý měsíc, tak je potřeba zajistit, aby při objednávání a placení platební kartou, nebyla karta v systému uložena!

Návod na kontrolu platební karty:

Po vytvoření objednávky je nutné kliknout na své jméno - Správa ADR – vybrat si danou ADR objednávku, která byla vytvořena - zkontrolovat dole vlevo Fakturaci.

Pokud je napsán Bankovní převod, je vše v pořádku. Pokud je tam platební karta, je potřeba změnit platbu na Bankovní převod a potvrdit změnu.

Musí se na to myslet při platbě kartou, ale za produktové body to stojí :).

Je možné, že další měsíc po objednávce přijde na email objednávka (kolem 24.-26. v měsíci), ale pokud nebyla uložena platební karta v systému, tak ji můžete ignorovat.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.